Srovnání Penny board

Chcete-ti cent deska koupit, ale nevím, který z nich? S tímto srovnáním se snažím vám usnadnit rozhodování!

1. Jakou velikost

Nejprve musíte si být jasné, o velikosti. Vyberte si z 22″ (cca 55cm) a 27″ (cca 68cm) délkou. Zde je 22 „jako (klasické) Penny Board a 27“ volal Nickel. Nikl je 5″ (13 cm) dlouhý a 1,5″ (4 cm) širší než klasický 22″ Penny Board. Díky tomu je mnohem stabilnější při jízdě a snadno řídit a Boardstein nahrávat nebo vypnutí je mnohem jednodušší. Nicméně, to je trochu větší a těžší než malý bratr, který je důvod, proč není hnací horší! Je to jiný na koni, já osobně řídit menší klasický Pennyboard, výhoda přes velký bratr tady je mobilita. Nižší hmotnost a menší rozměry, je snadné, aby se mnohem lépe, a dokonce uložit do batohu. Ale 27 „deska je stále velmi malý a šikovný! Kromě toho, „varianta ještě levnější než 27“ 22 je model. Ve svém článku “ Penny Board 22 nebo 27 palec? “ Najdete podrobný návod o rozdílu mezi těmito dvěma velikostmi.

2. Která značka

Pokud jste se rozhodli na velikosti, pak jde o volby výrobce Penny Board. Má to mít původní Penny Australia se stát, že bestverarbeitete, dobře známé značky je, nebo je Cruiserboard od jiného výrobce, ve kterém je kvalita je téměř stejně dobrá, ale značka není tak dobře známo, za účelem?

Já osobně řídit Penny Australia Penny Board Glow 27″ , což je naše doporučení Kupovat a je také mezi čtenáři absolutních favoritů. Doporučuji všem těm, kteří nemají tolik důraz na značku a chtějí mít slevu jako možný Cruiserboard mezi nimi, a to buď na 22″ “ Mini Cruiser Retro style “ nebo 27″ “ Nickel Cruiser Retro M “ značky Ridge. Zde dostanete za 1000 Kč menší nebo za 1200 Kč větší desky, která může konkurovat dražším rad Penny Australia téměř jen v dlouhodobém testu řez Penny Board v Penny Australia výrazně lepší. Zkušení řidiči a hodně-uživatelé doporučuji určitě Penny Board značkou Penny Australia koupit, protože to prostě drží déle a lépe jezdí. Podrobný průvodce o značky, které najdete v článku “ Která značka je dobrá? „.

3. Rozhodnutí

Pro kteří chtějí mít originálů Penny Australia 22″ Pennyboard nebo 27″ Nickel, je třeba poznamenat, že výrobce nabízí mnoho různých stylů, které mohou být odlišné drahé! Na 22″ Penny Board této značky začínají na 1800 Kč a 27″ varianta Nickel asi 1900 Kč. Příznivé Penny Board v Ridge existuje jen v různých barvách, ne tak drahé jako v desings Penny Australia. Nicméně, jízda dělat křižník desky z obou značek dobře. ?
Na Amazon.co.uk najdete mnoho levných Penny Board. Ale pozor: Pennyboard píše ne spolu, ale odděleně. ?