Ridge Penny Board v testu

Jak jsem již napsal na domovské stránce, doporučuji lidem, kteří chtějí dobré pro Penny Board, hřeben Ridge Pennyboard. Dokonce i začátečníci, kteří chtějí vyzkoušet celou dobu, radím se uchýlit k levnější alternativa. Ne, že budete platit spoustu peněz na konci a pak nepůjde o Cruiserboard. I když jsem si nedovedu představit, že jízda Penny Board opravdu zábava pro každého. ?

Ridge

Vzhledem k tomu, první o značce Ridge. Ridge Skateboards je rychle rostoucí skateboard značky z Anglie, který byl původně založen jako malou rodinu. Vaším úkolem bylo dobré Mini Cruiser (= Penny Board) nabídnout za málo peněz a fungovalo to. Značka je známá mezitím v celé Evropě a přijímá dobrou zpětnou vazbu od svých zákazníků. Značka je seriózní a poskytuje výhradně vysoce kvalitní produkty zde.

Kvalita

Kvalita je – kolik kupujících na internetu potvrzují – velmi dobrá, stejně skoro stejně dobrá jako u Penny Board v Penny Australia. Pouze v dlouhodobém testu usekli ne tak dobrý jako dražší konkurence. Váš mentalita dobrou kvalitu za málo peněz mají tak respektované dnes. 22 palcový Pennyboard v Ridge „Mini Cruiser retro style“ a větší 27″ Pennyboard se jmenuje „Mini Cruiser Retro M„. Desky jsou tvarově shodné v každém případě jako originál. Mohu osobně porovnat desek obou značek a rozdíly jsou opravdu minimální. Obě značky nabízejí velmi dobré dílenské zpracování a jeho křižník desky jízda je super. Pouze představenstvo Ridge v ceně jsou mnohem levnější ..

Cena

Čím menší 22 „“ Mini Cruiser Retro Style „Ridge bude stát pouze 1200 Kč a větší 27“ „Mini Cruiser Retro M“ dokonce jen 1200 Kč! Ve srovnání s Penny Australia, který je opravdu levné! Tam bude stát 22″ Penny Board a to nejméně 1800 Kč EUR a 27″ varianty zachytí teprve při teplotách od 1900 Kč! To je obrovský rozdíl. „Představenstvo Ridge 27 jednoduše stojí méně než polovinu ceny původní Penny Australia. A téměř ve stejné kvalitě! „Rychlé“ se vztahuje k dlouhodobému testu, jak Penny Australia v případě mnohem lepší řezy, křižník senáty Ridge dost pro začátečníky a není příliš uživatelsky ale úplně mimo. Jít stejně snadno a hladce!

Koupit!

Takže budete mít super Cruiser za málo peněz, takže jsem opravdu doporučuji každému, kdo není nutně původní Penny Australia musí mít penny Boards z Ridge. Existují také Pennyboard, i když jsou vyprodány pravděpodobně ze zákonných důvodů, ne jako „Penny Boards“. Jdi pěkně a vydrží hodně. Pro (málo) peníze dostanete lepší Penny Board a žádnou jinou alternativu! Mimochodem, Ridge Penny Board je skvělý dárek k narozeninám či Vánocům.
Na Amazon.co.uk dostanete Ridge Penny Board levně!