Penny Board 22 nebo 27 palec?

Hlavní rozdíly těchto dvou velikostech 22″ a 27″ na jedné straně v pohybu – menší Penny Board lépe dopravu, takže přinést dobré – s větším Penny Board je mnohem stabilnější při jízdě a být lehčí a řízený může jít. Je důležité předvídat, že obě křižník desky jsou po ruce a snadno odnést a obě desky jít velmi dobře! Jeden si všimne rozdíl mezi deskami, ale tu výhodu, že není nevýhodou jiných desek!

22″ Penny Board

22″ Penny Board je klasická stolní, co se rozumí pod pojmem Pennyboard. Je to o 56 cm dlouhý a velmi lehký. To se hodí do mnoha batohů, kufrů v a je ideální pro vzít, protože je malý a šikovný a ne moc váží. Takže si můžete například vzít na dovolenou, místo toho tam pronajmout kolo. Kromě toho může být také s vlakem nebo autobusem, žádné další platit za to, jako je například to je případ s kolem. Rád jezdím na Penny Board komise pro stanici Sbahn, odtud vlakem do gewüschten cílovou stanici a pak zpět do Penny Boardo. Jinak bych opustit na kole na nádraží Sbahn a pokračovat od cílové stanice pěšky. Dokonce i nákupy může být deska prostě rychle vzít do obchodu a nemusí hledat místo pro kolo a zajistěte ji.

27″ Penny Board

27″ Penny Board je prodáván jako „nikl“ verzi. Je to o 69 cm dlouhá, takže je 13 cm delší než menší bratr. Tak, že není o mnoho větší, a ne hůře. Stále je tak malý, že jej můžete nosit dobře a především snadno nosit. Velkou výhodou této varianty „27 je, že je mnohem stabilnější při jízdě a tím i obecně pohybuje o něco jednodušší. Obzvláště ve městě s mnoha palubách kamenů Připadá mi to lepší. Dokonce i začátečníci snazší dělat s větší variantu, protože je to opravdu snazší řídit.

27″ Penny Board jako alternativa k longboard

Ti, kteří nemohou rozhodnout mezi Pennyboard a longboard, radím, aby větší 27″ Nickel (27″ deska je „Nickel“) Penny Board jako Pennyboard – trochu jiný, ale stejně dobře – jako longboardových tahů , ale je mnohem více zvládnutelné a vy tak dobře to může přinést dobré, pokud si prostě nemůže řídit (například ve škole, metro, autobusy, atd) je longboard je prostě příliš velké a těžké k němu po celou dobu tahat kolem.

Mé doporučení

Já osobně doporučuji větší 27 palcové Penny Board, protože se pohybuje o něco lépe a má dobrou velikost. I když jsem řídit menší 22-palcový desku a jsem také velmi rád, a byl by také doporučit každému bez omezení, ale pokud budu mít na výběr, tak bych koupit jeden za 1200 Kč 27″ Penny Board Nickel Cruiser Retro M z Ridge. Za nízkou cenu získáte super kvalitu a radost z jízdy! Kdo je větší zájem o kvalitě, zejména v dlouhodobém testu senáty Penny Australia výrazně překonávány, které mohu položit Penny Board Penny Australia pouze do srdce. Tento Penny Board řezat v dlouhodobém testu z mnohem lépe!
Stručně řečeno, myslím, že větší Penny Board ještě ne jít trochu angenehemer a to je ještě malé a zvládnutelné.