Která značka je dobrá?

Původ Penny Board je značkou Penny Australia dluží. To poskytuje ještě dnes – snad – před nejlepší Penny Board a poslal je po celém světě. Nicméně, originální Penny Australia desky jsou bohužel dost drahé. Kvalita má svou cenu teď krát.

Neobvyklý design: Penny Australia

Každý, kdo stojí za kterým se na neobvyklé vzory a nejlepší kvalitu a je ochoten strávit trochu více peněz, je třeba podívat se na v každém případě, senáty Penny Australia! Penny Australia nabízí mnoho krásných vzorů, některé jednoduché držel, jiní velmi neobvyklé. Značka je samozřejmě nejznámější dobře a je považován za nejlepší. V dlouhodobém testu Pennyboards z Penny Australia odříznout mnohem lepší než značkové Ridge. Senáty Penny Australia můžu z celého srdce doporučit každému. Jsou to prostě nejkrásnější a kvalita je nejlepší. ?

Cena Hodnota: Ridge

Kdo nastaví poměr cena-výkon je cennější, což hodnotím k desce značky Ridge. Získáte zde asi 600 Kč do 22″ Penny Board nebo po dobu asi 1200 Kč 27″ niklu palubě! Kvalita rad Ridge může soupeřit s tím z původního Penny Australia, pouze dlouhodobý test, to je na tom hůř. Ale penze stojí jen asi polovinu! Nicméně, tam nejsou tak ozdobné vzory, ale existuje mnoho různých barev a kombinací s barevnými válečky. Pro začátečníky, desky zn Ridge jsou dobrou volbou. Podrobný návod k ochranné známce Ridge, podívejte se na článek „Ridge Penny Board v testu„.

Ostatní značky

Tyto dvě značky Výše dominují rozhodně na trhu a jsou tou nejlepší volbou. I když existuje mnoho dalších značek, které často nabízejí ještě příznivější než prkna Ridge, kde je kvalita jejich cent desek v 98% případů je odpovídajícím způsobem horší! Takže radím všem za 600 Kč nebo 1200 Kč koupit představenstva značky Ridge, je tato deska stále velmi levná a dostanete za málo peněz super kvalitu a skvělé zpracování! S levnějších desek nebudete spokojeni ve většině případů.

Závěr

Osobně teď jdu na dlouhou dobu Penny Board Glow 27″ Penny Australia a může to Penny Board doporučit každému. Pennyboard je mimochodem také nejpopulárnější mezi čtenáři, mimo jiné proto, že svítí ve tmě a vyhlíží nejen v pohodě, ale opravdu rád každého dítěte! Tyto desky značky Penny Australia jsou jen nepřekonatelný v designu, zpracování a především trvanlivost. Pokud jsou tyto desky, ale jsou příliš drahé, což se měli podívat na Pennyboard značkových Ridge házení, jedná se o poměr cena-výkon, ale pak konečná.